czyżby miśki wróciły? Na spokojnie przyglądając się wykresom to wydaje się wielce prawdopodobne. Tim ze slopeofhope już się cieszy na ich powrót, więcej jego spostrzeżeń w filmiku, który polecam.

wykresy, a szczególnie tygodniowy sp500 jest wymowny. Jak dla mnie wychodzi na to, że jednak opór 50% bessy zadziałał – nie mieliśmy pozytywnej, tygodniowej świecy ponad nim, choć jeszcze niedawno wydawało się, że najlepsze przed nami. Ostatni tydzień zamknął się w obrębie wielkiej spadkowej świecy, zaznaczonej na obrazku.

Na dziennym rzuca się w oczy RSI9 – po raz pierwszy od marca ub. roku mamy rsi na poziomie < 30, czyli coś chyba jest na rzeczy, jeśli o słabość byków chodzi. Jest jeszcze chmura jako nadzieja, ale i tu mam wątpliwości co do tego, czy długo wytrzyma.

Być może zobaczymy w następnych dniach jakiś korekcyjny ruch w górę, ale to musiałby być popis finezji byków, żeby przebić opory w okolicach 1125 – 1145.
Jeszcze tydzień temu bym się tego nie spodziewał, ale poważniej zacznę szukać okazji do shortowania 😉 Zobaczymy co przyniesie tydzień…