Czas przejrzeć ciekawe spółki.

O Neuca już pisałem kiedyś, ale od tego czasu nic się tu nie zmieniło. Niemniej, nadal uważam że jest to niezły set up jeśli chodzi o stosunek ryzyko/potencjalny zysk. Przy ciasno ustawionym stopie gdzieś w okolicy 77zł można czekać na wybicie górą 🙂

Neuca, tygodniowy:

Echo wróciło po korekcie do wzrostów. W minionym tygodniu udało mu się przebić przez średnią 200 zarówno na wykresie tygodniowym i dziennym. Pytanie, czy się utrzyma tu dłużej i czy trend w górę będzie kontynuowany?

Echo, tygodniowy:

Echo, dzienny:

Getinu nie lubię, bo czasem zachowuje się paskudnie – nagłe zjazdy i czyszczenie stopa są tu normalne. Teraz jednak po silnym spadku wydaje się, że Getin powrócił do udeptanej ścieżki do dalszych wzrostów. Zamknął się ponad czarną świecą z 16 lutego, wydaje mi się, że to dobry prognostyk.

Getin, dzienny:

Na koniec jeszcze jeden bank – Millenium. Przejdźmy do wykresu tygodniowego. Utrzymuje się już trzeci tydzień ponad średnią 200, choć opór na 5.60 nie został jeszcze pokonany. Na to bym patrzył, gdyby udało się zamknąć Millenium ponad 5.60, lepsze karty powinny być po stronie byków.

Millenium, tygodniowy:

Co do zmian w portfelu, to panuje spokój. Po sprzedaży Mieszko, dokupiłem Pepees i Komputronik. Dołączyły do Ciecha i na razie chyba tak zostanie.